Pragniemy Państwa zaprosić do domu w sercu Gór Świętokrzyskich w miejscowości ŁagówDom o powierzchni 120m2, dwupiętrowy z  balkonem.

 

Posiada łazienkę z prysznice, oddzielną toaletę z umywalką, kompletnie wyposażoną kuchnie z kuchenką mikrofalową oraz lodówką.

 

Na wyposażeniu jest również pralka. Na piętrze domu znajdują się dwie sypialnie z wyjściem na balkon.

 

W większym pokoju jest 25 calowy telewizor z dekoderem TV-SAT gdzie możecie Państwo pooglądać programy Cyfry +. Można także posłuchać muzyki (nawet płyty winylowe) oraz radia.


Na terenie ogrodu jest miejsce na ognisko lub grill gdzie można radośnie spędzić wieczory. Na terenie ogrodzonej posesji domu jest także miejsce na samochody.


Do najbliższego sklepu jest około 300m, a do centrum miasteczka około 500m, gdzie znajduje sie wiele sklepów spozywczo-przemysłowych.

 

W miasteczku jest także poczta oraz kiosk, gdzie można kupić książkę lub prasęApteka oraz ośrodek zdrowia znajduje się około 400m od domu.


Polecamy Państwu wziąć ze sobą rowery, bo naprawdę jest gdzie pojeździć.


Informacje ogólne o okolicy:

Dom znajduje się w Wąwozie Dule na trasie do Jaskini Zbójeckiej. W okolicy domu znajdują się światowej sławy odsłonięcia wapieni bitumicznych i łupków marglistych ze skamieniałościami głowonogów. 

 

Pomnikiem przyrody jest także słynna już wymieniona Jaskinia Zbójecka, ze swoimi 200 m długości korytarzami należąca do najdłuższych na Kielecczyźnie. Znają ją doskonale miłośnicy geologii, dla których  Łagów jest prawdziwym rajem.

 

 

Sam Łagów należy do najstarszych miejscowości regionu świętokrzyskiego, już u zarania państwowości znajdował się tu gród.

 

Cennym zabytkiem jest miejscowy kościół parafialny w stylu późnogotyckim z prezbiterium z XV w. Starą metrykę ma także parafia w Zbelutce, którą w XIV w. założył biskup włocławski Zbylut.Miłośnicy turystyki znajdą u nas wspaniałe tereny do uprawiania rekreacji pieszej i rowerowej.

 

Dogodne warunki komunikacyjne nie odstraszą również turystów zmotoryzowanych.

 

Niepowtarzalne krajobrazy roztaczają się z pasm Gór Świętokrzyskich: orłowińskiego, wygiełzowskiego, iwaniskiego i bielińskiego. Kto widział rozległe panoramy górskie z Sędka, Małacentowa, Sadkowa, Gęsie, Zbelutki, kto spojrzał na piękno doliny rzeki Łagowicy, w której osiadły bobry, ten nigdy nie zapomni naszych widoków.

 

Wędrówkę ułatwiają oznakowane szlaki turystyczne

       
do dworca PKS
300 m
do lasu
300 m
do urzędu pocztowego
200 m
do wyciągu narciarskiego
15 km
brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Klimatyzacja
Lodówka
Ognisko, Grill
Parking
Radio
Taras
Zwierzęta domowe

brak danych

Dom pod jaskinią

Łagów, ul. Dule 26

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

2736

Popularność obiektu

16€ - 22€

75PLN - 100PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij