Gospodarstwo zostało wyróżnione w plebiscycie "Gościnny Próg" organizowanym przez miesięcznik krajoznawczo-turystyczny "Poznaj Swój Kraj" w 2003 roku za wzorową organizację wypoczynku, wyposażenie, a przede wszystkim wspaniały klimat serdeczności, w jakim wypoczywali wczasowicze.

Do dyspozycji gości cały dom wolnostojący lub osobne pokoje aneksami kuchennymi. Posesja ogrodzona, ogród, sad owocowy, grill, miejsce na ognisko oraz plac zabaw.

Możliwość spędzenia okresów świątecznych, Sylwestra, a także ferii zimowych.

Zimą organizujemy kuligi malowniczą trasą leśną do pobliskiego wyciągu narciarskiego. Czeka tam na turystów wiele atrakcji związanych z białym szaleństwem oraz ognisko i dobrze zaopatrzony bufet. W okresie letnim sanie zamieniamy na pojazd mechaniczny lub bryczkę.

Dlaczego warto do nas przyjechać: czyste powietrze, krajoznawcze wycieczki po malowniczym terenie, do dyspozycji gości gry sportowe: siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, badminton, lotki(darts), szachy, gry planszowe. Pobliskie lasy obfitują w grzyby, jagody czarne, borówki oraz smaczne owoce z sadu na terenie gospodarstwa, Dla amatorów wędkowania 3 hektarowy staw wędkarski.

Dla zwolenników plażowania nowo otwarte kąpielisko z dużą piaszczystą plażą. Przy źródle rzeki czysty zalew, w pobliżu uzdrowiskowe wody. Do dyspozycji przewodnik po terenie.

Atrakcje w pobliżu: gospodarstwo znajduje się w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, możliwość zwiedzania licznych zabytków przyrody, staw rybny w pobliżu, źródło rzeki, kamieniołomy, ścieżki rowerowe, doskonały punkt na wędkowanie (pstrąg, lipień i inne ryby).

Przyrodniczo-historyczne walory roztocza ze specyficznym mikroklimatem o właściwościach leczniczych schorzenia dróg oddechowych to jedna z wielu atrakcji dla spragnionych ciszy i kontaktów z przyrodą turystów.

Miasta i miejscowości w pobliżu - Zwierzyniec, Józefów, Susiec, Górecko, Zamość, Biłgoraj, Krasnobród

Okoliczne atrakcje Imprezy kulturalne i turystyczne:

* kwiecień - Ogólnopolskie zawody wędkarskie,

* maj - Ogółnopolski Józefowski Rajd Rowerowy,

* lipiec - Dni Józefowa,

* sierpień - Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym,

* sierpień - Festiwal Kultury Ekologicznej w Józefowie,

* wrzesień - Rajdy rowerowe i piesze po Roztoczu.sierpień - przegląd filmowy w Zwierzyńcu.


Opinie turystów: 
Bardzo sympatyczni otwarci gospodarze służący materiałami i wiedzą o ciekawych miejscach w okolicy, dbający o bezpieczeństwo mieszkańców i ich zwierząt oraz pojazdów. Bardzo smaczne i obfite jedzonko z wykorzystaniem plonów z ogródka i sadu. Cisza, spokój , możliwość pełnego relaksu. Okolica umożliwia urozmaicone spacery, wycieczki rowerowe lub zwiedzanie samochodem okolicznych miejscowości. Dzięki posiadanym sprzętom jest możliwość w sposób efektywny zagospodarować czas zarówno w czasie pogody jak i słoty.

Turysta Lesław z Gliwic


__________________________________________________________________________ 

"Kiedy tracisz bracie ducha, gdy nikt wokół Cię nie słucha, jeśli smutek duszę toczy - ruszaj chyżo na Roztocze. Tu ukoi Cię śpiew ptaków, szelest drzew, woń tataraku i nabierzesz sił wszelakich, gdy na rower wsiądziesz bracie. Abyś czuł się tu jak w raju od świtania się starają Jan z Lucyną - gospodarze. Oni wszystkim Cię obdarzą, pyszne dania ugotują, nalewkami poczęstują. Gdzie tak miło czas upłynie? Oczywiście w Borowinie !!!"

Norbert

__________________________________________________________________________ 

       
do apteki
1 km
do bankomatu
1 km
do dworca PKP
3 km
do dworca PKS
1 km
do jeziora
0 m
do lasu
200 m
do morza
0 m
do plaży
800 m
do restauracji
1 km
do rzeki
800 m
do urzędu pocztowego
1 km
do wyciągu narciarskiego
5 km
30 km do Zamościa
15 km do ZWIERZYŃCA
28 km do Biłgoraja
Dzieci do 7 lat
Dłuższe pobyty
grupy powyżej 15 osób
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Lodówka
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Radio
Taras
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu plażowego

Kulig

Agro u Gargusia

Józefów, Borowina 44

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5172

Popularność obiektu

6€ - 8€

25PLN - 35PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski Rosyjski
Pokój 2-osobowy 2 0
Pokój 3-osobowy 3
Pokój 4-osobowy 1

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij