Oferujemy Państwu kwaterę o powierzchni 54 m2 plus garaż (odległy od kwatery o 150 m po wcześniejszym uzgodnieniu) lub parking przyblokowy.

Kwatera ta, to samodzielne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, (bloku czteropiętrowego) składające się z trzech komfortowo urządzonych i wyposażonych pokoi : duży 18 m2, średni 12 m2 i mały 9 m2, kuchni, łazienki i balkonu. Kanapy o szer.1,4 m (z pościelą) w różnych wariantach dają możliwość zapewnienia noclegów dla 6 osób. Ponadto po wcześniejszym uzgodnieniu lokal możemy wyposażyć w dostawkę dla dziecka (do 12 lat). W mieszkaniu znajdują się:  duży TV (LCD), DVD i internet. Kuchnia - wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia i naczynia (czajnik, komplety garnków, szkła, talerzy, sztućców, żelazko oraz różne dodatki). Łazienka - wykonana w nowoczesnej stylistyce posiada ogrzewanie podłogowe oraz  suszarkę do włosów.
Lokal położony jest w cichym, atrakcyjnym miejscu ok. 700 m od morza, w bliskiej odległości od sieci sklepów, restauracji, barów. Istnieje możliwość zamawiania cateringu. Dojście do morza biegnie deptakiem poprzez park Ronalda Reagana. Jest to przytulne miejsce ze stawami wodnymi, ogromem zieleni i 9 km ścieżek pieszo-rowerowych. W sąsiedztwie lokalu, w odległości 200 m znajduje się duży ekologiczny plac zabaw dla dzieci. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy zwierzęta.

Kwaterę wynajmujemy zawsze jako całe mieszkanie Opłata w sezonie min 250zł ( do 4 osób) - każda następna 50 zł. Poza sezonem min. 200zł .... + 40zł.


Rezerwacja kwatery po wpłacie zadatku w wysokości 30% należności za pobyt.

Szczegółową  ofertę,  cennik, regulamin, zasady  rezerwacji oraz galerię zdjęć znajdziecie Państwo w zakładkach na stronie internetowej: www.kwateraprzymorze.pl


Zapraszamy - odpocznij nad morzem i zwiedzaj Trójmiasto !!!

       
do apteki
200 m
do bankomatu
300 m
do dworca PKP
2,5 km
do lasu
200 m
do lotniska
7,5 km
do morza
700 m
do plaży
700 m
do przystanku
200 m
do restauracji
600 m
do urzędu pocztowego
500 m
brak rabatów
Bar, bufet
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Dyskoteka, Klub
Kort tenisowy
Lodówka
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Radio
Restauracja
Sauna
Solarium
Taras
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu plażowego
Wypożyczalnia sprzętu sportowego

brak danych

Kwatera Przymorze

Gdańsk, Jagiellońska 44 D

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5107

Popularność obiektu

11€ - 14€

50PLN - 65PLN


Mówimy w językach:

Polski
Pokój 2-osobowy

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij