Oferujemy Państwu noclegi w nowo wybudowanym domu,

z osobnym wejściem dla Gości. Do Państwa dyspozycji: 2 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 3-osobowy i 1 pokój 4-osobowy, z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Przytulny wystrój pokoi, mikroklimat, daje możliwość komfortowego wypoczynku w zgodzie z bieszczadzką przyrodą.
Usytuowanie domu umożliwia podziwianie pięknych widoków na Jezioro Solińskie i Myczkowieckie, San, zaporę w Solinie oraz "zielone" wzgórza i lasy otaczające Solinę.
Przy dobrej pogodzie widoczna jest Połonina Wetlińska.

Bóbrka to miejscowość położona przy znanej trasie turystycznej do Soliny. W ostatnich latach stała się znaczącym na skalę bieszczadzką ośrodkiem kulturalnym.

Do atrakcji godnych polecenia należą galerie i pracownie rękodzieła artystycznego: malarstwa, rzeźby, bibułkarstwa, garncarstwa, sztuki użytkowej oraz oryginalna plenerowa galeria, którą tworzą ustawione przy głównej drodze rzeźby w drewnie, nawiązujące do legend i podań bieszczadzkich.

 

Do dyspozycji naszych Gości są pokoje:

"BEŻOWY" (15m2) z balkonem, 4-osobowy; przedzielony murkiem na część sypialną - dwa tapczaniki jednoosobowe (80x195) z możliwością złączenia w duże łoże małżeńskie oraz część dzienna: stolik, dwa rozkładane fotele (80x195 oraz 110x195), TV, lampka nocna, czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, szafa, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka, wc.

"ZIELONY" (9,8m2) z balkonem, 3-osobowy; dwa tapczaniki jednoosobowe (80x195) z możliwością złączenia w duże łoże małżeńskie oraz rozkładany jednoosobowy fotel (80x195), stolik, dwa krzesła, lampka nocna, TV, czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, szafa. Łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka, wc) jest wspólna z pokojem „ŻÓŁTYM”.

"ŻÓŁTY" (7,8m2) z balkonem, 2-osobowy wyposażony w rozkładaną dwuosobową sofę (120x185) stolik, dwa foteliki, lampka nocna, TV, czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, szafa. Łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka, wc) jest wspólna z pokojem „ZIELONYM”.

"PISTACJOWY" (9,5m2) bez balkonu, 2-osobowy wyposażony w dwuosobowe łoże (120x200), dwa krzesła, lampka nocna, TV, czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, szafa, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka, wc).

Z okien pokoi roztacza się wspaniały widok na San, Zalew Myczkowski i otaczające je góry i lasy.

       
do bankomatu
2 km
do lasu
100 m
do przystanku
900 m
do restauracji
900 m
do rzeki
900 m


brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Lodówka
Ognisko, Grill
Parking
Prysznic
Taras

brak danych

Noclegi nad Soliną

Solina, Bóbrka 99

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5480

Popularność obiektu

7€ - 11€

30PLN - 45PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski
Pokój 2-osobowy 2 0
Pokój 3-osobowy 1
Pokój 4-osobowy 1

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij