Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi inne Tanie noclegi Ukraina, Lwów, Pustomyty Hotel***** „Drewnij Hrad” Zespół Parkowo-Hotelowy

Zespół Parkowo - Hotelowy „Drewnij Hrad”

to jedno z najciekawszych miejsc Zachodniej Ukrainy, w którym zostaną Państwo ugoszczeni niczym książęta galicyjscy. Przekraczając bramę Zespołu Parkowo- Hotelowego „Drewnij Hrad”, nasi zacni goście odcinają się od codziennych trosk i przenoszą się w świat średniowiecznego grodziska. Niewątpliwie dawna architektura oraz atmosfera panująca w tym cichym zakątku sprawią, iż poczują się Państwo jak przedwieczni mieszkańcy tych ziem - odważni i potężni Słowianie, o sławie których pamiętają jeszcze stare dęby rosnące w hotelowym parku. Należy tu zaznaczyć, iż Zespół Parkowo- Hotelowy „Drewnij Hrad” położony jest 7 km od Lwowa na trasie kijowskiej pośród malowniczej dąbrowy, co stwarza poczucie izolacji od zgiełku współczesnego świata.

 

Dlatego też, tym wszystkim, którzy pragną spędzić kilka dni w naszym zaciszu – Zespół Parkowo - Hotelowy „Drewnij Hrad” proponuje 34 komfortowych miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych o różnym standardzie jak również 35 dwupoziomowych domków, z których okien mogą Państwo podziwiać nieskażone piękno przyrody oraz cieszyć się czystym i rześkim leśnym powietrzem. W „Drewnim Hradzie” stworzyliśmy wszelkie warunki, aby podejmować naszych Gości w iście książęcym stylu. Nowożeńcy, którzy zechcą wydać bankiet weselny w „Drewnim Hradzie” otrzymają w prezencie pięknie udekorowany apartament Pary Młodej.

 

Czy to nie romantyczne? Zespół Parkowo- Hotelowy „Drewnij Hrad” posiada również nowoczesne i komfortowe zaplecze konferencyjne. Do Państwa dyspozycji są dwie sale konferencyjne oraz pokoje biznesowe. Częstymi gośćmi hotelu są obcokrajowcy, jak również znane osobistości z naszego kraju.

 

W ramach Euro 2012, hotel aktywnie przygotowuję się do przyjęcia reprezentacji drużyn piłkarskich. Restauracja „Chata Wojewody” zaprasza wszystkich do skosztowania potraw z dawnych przepisów książęcych z elementami kuchni europejskiej. Są tu serwowane przede wszystkim mięsa i świeże ryby, które Goście hotelowi mają możliwość wybrać z pośród ryb w wielkim akwarium. Potrawy przygotowuje się tylko i wyłącznie na specjalnym grillu, dzięki czemu dania smakują doskonale.

 

Kute świeczniki i kandelabry, ekskluzywne meble i różnorodna faktura drewna sprawiają, że wnętrze restauracji jest bardzo przytulne i zaciszne. Restauracja jest dwupoziomowa co pozwala pomieścić 140 osób- czyli huczne ukraińskie wesele! Naszych Gości zaskoczy również komfort Sali VIP, jaka wykonano został w stylu tureckiego namiotu z szerokimi ławami z dużą ilością poduszek. Tu każdy poczuje się jakby przebywał w komnatach książęcych! Całe wnętrze przypomina czasy, kiedy to panował pierwszy król galicyjski - silny i sprawiedliwy Danyło Halicki.

 

       
do bankomatu
10 km
do dworca PKP
14 km
do dworca PKS
20 km
do lasu
5 m
do lotniska
17 km
do plaży
10 km
do restauracji
5 m
do urzędu pocztowego
10 km
WI-FI internet
parking
Bar, bufet
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Klimatyzacja
Kominek
Minibar
Ognisko, Grill
Parking
Prysznic
Recepcja
Restauracja
Sauna
Taras

Konferencja

Hotel***** „Drewnij Hrad” Zespół Parkowo-Hotelowy

Ukraina, Lwów, Pustomyty, siódmy kilometr trasy kijowskiej

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

7219

Popularność obiektu

32€ - 55€

146PLN - 250PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski Rosyjski
Pokój 1-osobowy 36 0
Pokój 2-osobowy 20

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij