Jesteśmy trzygwiazdkowym hotelem ATLAS ***


Tematycznym w którym łączymy niepowtarzalny wystrój z nowoczesnością - wszystko to z myślą o wygodzie i zadowoleniu naszych gości. Zapraszamy Państwa w egzotyczną podróż. Oferujemy 14 wygodnych pokoi, których wystrój stylizowany jest na klimaty wybranych krajów od Chile po Hawaje.

 

Organizujemy imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne, spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia, bankiety. Zapraszamy również do skorzystania z naszych autorskich propozycji spędzenia wolnego czasu.

 

Jesteśmy trzygwiazdkowym hotelem tematycznym z Ciechocinka, w którym łączymy niepowtarzalny wystrój z nowoczesnością - wszystko to z myślą o wygodzie i zadowoleniu naszych gości. Zapraszamy Państwa w egzotyczną podróż. Oferujemy noclegi oraz pobyt z wyżywieniem w 14 wygodnych pokojach, których wystrój stylizowany jest na klimaty wybranych krajów od Chile po Hawaje.

 

W sali konferencyjnej na wynajem organizujemy imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne, spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia, bankiety. Zapraszamy do skorzystania z ciekawych pakietów pobytowych z autorskimi propozycjami spędzenia wolnego czasu w Ciechocinku i okolicach. 

       
do apteki
300 m
do bankomatu
1,1 km
do dworca PKP
1,8 km
do dworca PKS
1,8 km
do restauracji
0 m
do rzeki
500 m
do urzędu pocztowego
1,3 km


1,5 km do Fontanna GRZYBEK
1,8 km do Tężnie Solankowe
brak rabatów
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Dyskoteka, Klub
Internet WiFi
Klimatyzacja
Kominek
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Recepcja
Restauracja
Taras
Wypożyczalnia rowerów

Konferencja

Hotel*** ATLAS

Ciechocinek, ul. Reymonta 1

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

8373

Popularność obiektu

35€ - 84€

160PLN - 380PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Pokój 1-osobowy 1 0
Pokój 2-osobowy 10
Pokój 3-osobowy 2
Apartament 1

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij