Gospodarstwo położone jest w województwie warmińsko-mazurskim 6 km od Olsztyna. Stojący na terenie rezerwatu przyrody, stary dom z czerwonej cegły roztacza aurę spokoju.Ponieważ nie leży w sąsiedztwie innych zabudowań a dojechać do niego można tylko krętymi leśnymi drogami, nie jest łatwo tu trafić.Na tym właśnie polega urok tego miejsca.
Miejsca, gdzie można naprawdę oderwać się i odpocząć...Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, z osobną lub wspólną łazienką oraz pokój rekreacyjny z barkiem. Jeden nocleg kosztuje od 35 zł.Oferujemy także całodzienne wyżywienie w cenie od 30 do 40 złotych za osobę.By urozmaicić wypoczynek proponujemy: jazde konną-30 zł/godz., grilla, ognisko, łowienie ryb w pobliskim jeziorze, zbieranie grzybów i runa leśnego, zwiedzanie okolic wytyczonymi szlakami pieszymi
i rowerowymi oraz inne atrakcje.Można także wybrać się do Olsztyna, gdzie warto zobaczyć min. Zamek, Katedre, Muzeum Przyrody, Planetarium...Organizujemy integracyjne imprezy pracownicze, okolicznościowe (imieniny, urodziny, Andrzejki...) a także przyjęcia dla najmłodszych. Zwłaszcza Sylwester spędzony w środku zimowego lasu dostarcza niezapomnianych wrażeń.Dysponujemy ładnym terenem wokół gospodarstwa, ze specjalnie wydzielonym miejscem na ognisko czy grilla. Udostępniamy także salę taneczną a niedawno oddaliśmy do użytku nową sale kominkową w samodzielnym budynku.Gdyby mieli Państwo jakieś pytania lub chcieli zarezerwować termin, prosimy o telefon.Zapraszamy również gości z Olsztyna - faktyczna odległość to tylko 6 km.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Gospodarstwo Agroturystyczne

Gmina Stawiguda, Bartąg 63

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

2095

Popularność obiektu

8€ - 8€

35PLN - 35,00PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij