Centrum Szkolenia to ogólnodostępny przez cały rok ogrodzony kompleks obiektów o charakterze hotelowo-gastronomiczno-edukacyjnym z zapleczem rekreacyjnym, wiatą na imprezy plenerowe, miejscem na ognisko, grilla, boiskiem sportowym ze sztuczną murawą i dużym monitorowanym parkingiem.

 

W naszej ofercie noclegowej każdy znajdzie cos dla siebie.


Dysponujemy bardzo zróżnicowaną ofertą noclegową pod względem jakości i ceny od pokoi turystycznych tylko z umywalkami a toaletami i natryskami ogólnodostępnymi, pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, studia rodzinne 2+2 i 2+1, aż pokoje 1 i 2 osobowe o podwyższonym standardzie.


Pokoje i towarzyszące im pomieszczenia (łazienki, przedpokoje, szatanie na sprzęt sportowy – narty, snowboard, rowery itd.) wyposażone są nowocześnie we wszystkie najbardziej potrzebne przedmioty codziennego użytku. We wszystkich pomieszczeniach jest dostęp do Internetu.

 

Stołówka-restauracja przygotowuje smaczne posiłki na które zaprasza od czesnych godzin rannych do późnego wieczora.


Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi dwoma dużymi salami konferencyjnymi na 100 osób każda (połączonymi ze sobą wizją i fonią) oraz trzecią mniejszą salą na 60 osób i zapleczem konferencyjnym do tych pomieszczeń (szatnie, hole, salka klubowa).


Dla dzieci i młodzieży prowadzimy zajęcia z edukacji przyrodniczo leśnej w oparciu o Izbę Leśną, ścieżki przyrodnicze, eksponaty dermoplastyczne i żywe zwierzęta.


Mile witamy wszystkich gości indywidualnych, ale również zapraszamy grupy zorganizowane na zjazdy, spotkania integracyjne, narady, sympozja, szkolenia czy spotkania rodzinne.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Ośrodek położony w zacisznym miejscu uzdrowiska Krynica-Zdrój z widokiem na Jaworzynę Krynicką i Górę Parkową. Usytuowanie ośrodka sprawia, że wypoczynek tutaj "naprawdę jest warty grzechu".

 

Niedaleko ośrodka wszystkie najpotrzebniejsze instytucje i obiekty rekreacyjne: szpital, apteka, przychodnia, kościół, stacja paliw, sklepy wielobranżowe, kort tenisowy, naturalne kąpielisko, wyciągi narciarskie, park linowy.

 

Dla naszych gości organizujemy różne atrakcje mające na celu urozmaicenie pobytu, relaks i wzajemną integrację, np. ogniska, biesiady na świeżym powietrzu, wycieczki po okolicy połączone ze zwiedzaniem ciekawych przyrodniczo, historycznie i kulturowo miejsc.

 

W zalezności od możliwości fizycznych poszczególnych osób są to wycieczki piesze po okolicy po naszych ścieżkach przyrodniczo - edukacyjnych, szlakami turystycznymi oraz w pobliskie przygraniczne tereny Słowacji (Tatry, Pieniny). lub wycieczki autokarowe połaczone ze zwiedzaniem np. Ziemii Sądeckiej, Małopolskiego Szlaku Cerkiewnego, Ośrodka Pszczelarskiego w Kamiannej, Bardejowa na Słowacji, Bielańskiej Jaskinii, Szczyrbskiego Jeziora, zamków w Starej Lubowni, Keżmarku, a także wyjazdy na lecznicze baseny termalne na tereny Słowacji i Węgier.

       
do apteki
500 m
do bankomatu
800 m
do centrum miasta
2 km
do dworca PKP
1,8 km
do dworca PKS
1,8 km
do gór
0 m
do kolejki podwieszanej
2,5 km
do lasu
250 m
do restauracji
0 m
do rzeki
300 m
do urzędu pocztowego
2 km
do wyciągu narciarskiego
2,5 km
500 m do szpitala
150 m do przychodni
800 m do stacji paliw
brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Kort tenisowy
Lodówka
Niepełnosprawni
Obiekt kamerowany
Obsługa wielojęzyczna
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Radio
Restauracja
Taras
Tylko dla niepalących
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu plażowego
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Dancing
Konferencja
Kulig
Majówka
Miejsce na ognisko
Sylwester

Centrum Szkolenia LZD

Krynica-Zdrój, ul. Ludowa 10-16

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

3623

Popularność obiektu

4€ - 28€

18PLN - 120PLN


Mówimy w językach:

Angielski Niemiecki Polski Rosyjski
Pokój 2 osobowy typ studio 8 30-62
Pokój 2 osobowy z łazienką 18 20-44
Pokój 2-osobowy 10 18-33
Pokój 3 osobowy typ studio 4 28-50
Pokój 3 osobowy z łazienką 20 20-44
Pokój 3-osobowy 12 18-33

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij