Hotel Nawigator*** to dynamiczny obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, położony na wzgórzu w centrum uzdrowiska. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak również dla lubiących aktywne formy spędzania czasu.


Do dyspozycji gości Hotel Nawigator oddaje 57 pokoi - 1, 2 i 3 osobowych, w tym pokoje typu studio oraz apartamenty, z których roztacza się malowniczy widok na otaczający hotel park oraz panoramę Pienin.


Dzięki połączeniu 120 wygodnych miejsc noclegowych z trzema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia firmowe, konferencje oraz kongresy, jak również organizację imprez integracyjnych i motywacyjnych.


Swoim gościom restauracja Hotelu Nawigator oferuje bogate menu kuchni polskiej i regionalnej. Obszerna sala restauracyjna, mogąca pomieścić 90-120 osób, to również znakomite miejsce na organizację imprez biznesowych oraz okolicznościowych.


Hotel Nawigator dysponuje trzema salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić łącznie do 220 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu i wyposażone są w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Duża sala konferencyjna o powierzchni 130 m2 może pomieścić, w zależności od układy krzeseł, do 120 os. Jest ona doskonałym miejscem na organizację konferencji oraz dużych szkoleń czy prezentacji. Średnia sala o powierzchni 73 m2 jest idealnym miejscem na szkolenia i zebrania do 70 osób. Mała sala konferencyjna, o powierzchni 37 m2, znakomicie nadaje się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe.


Oferujemy pełną obsługę gastronomiczną kongresów, konferencji oraz szkoleń i spotkań biznesowych. W ciągu dnia przygotujemy dla Państwa smaczny poczęstunek, gustowny coffee break lub smaczny obiad. Wieczorem zapraszamy do hotelowej restauracji na elegancka kolację.


 


       
do apteki
100 m
do bankomatu
100 m
do centrum miasta
150 m
do dworca PKS
1 km
do gór
5 m
do jeziora
150 km
do lasu
500 m
do przystanku
150 m
do restauracji
5 m
do rzeki
300 m
do urzędu pocztowego
50 m
do wyciągu narciarskiego
350 m
30 m do Cafe Helenka
100 m do Dworek Gościnny- Jazz Bar
6 km do Stadnina Koni RAJD
brak rabatów
Bar, bufet
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Karty płatnicze
Klimatyzacja
Lodówka
Obiekt kamerowany
Obsługa wielojęzyczna
Ognisko, Grill
Parking
Prysznic
Radio
Recepcja
Restauracja
Sejf
Tylko dla niepalących
Winda
Wyżywienie

Bankiety
Konferencja
Majówka
Miejsce na ognisko
Sylwester
Wesela

HOTEL Nawigator***

Szczawnica, Zdrojowa 28

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1613

Popularność obiektu

29€ - 93€

129PLN - 416PLN


Mówimy w językach:

Angielski
Apartament 6 310
Pokój 2 osobowy z łazienką 31 240
Pokój 1 osobowy z łazienką 8 129
Pokój 3 osobowy z łazienką 6 324
Pokój 4 osobowy typ studio 6 416

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij