Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi malopolskie Tanie noclegi Krynica-Zdrój Hotel Wysoka - Wczasy Krynica-Zdrój

Niezależnie od pogody hotele w Krynicy Zdroju są bardzo dobrym miejscem na wypoczynek. Jednym z ośrodków świadczących zwiedzającym swoje usługi jest Hotel Wysoka.

 

Urokliwy trzygwiazdkowy obiekt usytuowany zaledwie 350 m od uzdrowiskowej części Krynicy Zdroju oferuje podróżnikom miłą, kameralną atmosferę oraz odpoczynek w ciszy i spokoju.

 

Hotel Wysoka pozostawia do dyspozycji turystów kwatery dwu- i trzyosobowe, pokoje typu STUDIO oraz apartamenty. Wszystkie kwatery zostały urządzone tak, by zarówno dorośli, jak i dzieci czuli się w nich komfortowo.

 

 

Przestronne pokoje typu STUDIO oraz apartamenty bardzo dobrze sprawdzą się w czasie rodzinnego wyjazdu.

 

Fakt, że integralnymi składnikami Hotelu Wysoka są MiniGolf-PARK oraz plac zabaw powoduje, że ośrodek jest doskonałym miejscem na wczasy z dzieckiem w Krynicy Zdroju.

 

Na terenie ośrodka mieści się również drink bar, sala ogólna oraz restauracja, w której można spróbować wyśmienitych potraw kuchni regionalnej i nie tylko.

 

Dzięki różnorodnej ofercie rekreacyjnej zarówno małe grupy zorganizowane, jak i goście indywidualni ani przez moment nie będą się nudzić!

       
brak danych
brak rabatów
Dostęp do TV
Internet WiFi
Karty płatnicze
Parking
Restauracja

brak danych

Hotel Wysoka - Wczasy Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój, ul. Polna 2

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

3585

Popularność obiektu

38€ - 112€

165PLN - 480PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij